KLIKNI NA „PLAY“ NA VIDEU A PRIDAJ SI ZVUK…

 

Vyhraď si 20 minút na toto video a dopozeraj ho do konca, je to veľmi dôležité

Keby ste si chceli postaviť dom svojpomocne, zaberie vám to 3 roky Vášho života a pravdepodobne sa nevyhnete chybám, ktoré budú neskôr veľmi drahé.

Prečítajte si toto, keď chcete, aby sme Vám osobne NAVRHLI a POSTAVILI
dom podľa vašich predstáv

 

(…bez toho, aby ste museli vybavovať všetky potrebné povolenia, denne byť na stavbe, riešiť odfláknutú robotu a v budúcnosti odstraňovať skryté vady (pretože každý dom staviame, ako sebe))

Čo všetko získate?

stavba domov na kľúč

Postavíme vám Váš vysnívaný dom za veľkoodberateľskú cenu bez akejkoľvek Vašej námahy. Spolu vybudujeme Váš vlastný domov bez toho, aby ste museli byť stavbári, elektrikári, kúrenári, klampiari, tesári, stavebný dozor či architekti. A to všetko s najnovšími stavebnými technológiami v rukách prvotriednych odborníkov.

Spolu NAVRHNEME a POSTAVÍME dom podľa vašich predstáv bez toho, aby ste museli vybavovať všetky potrebné povolenia, denne byť na stavbe, riešiť odfláknutú robotu a v budúcnosti odstraňovať skryté vady (pretože každý dom staviame, ako pre seba).
Celú stavbu budete mať pod kontrolou aj keď budete v práci alebo s vašimi najbližšími. Nič dôležité vám neunikne, pretože o všetkom budeme spolu hovoriť. Vďaka pravidelným operatívnym hovorom budete neustále v obraze o tom, v akej fáze stavby sa váš dom nachádza. Je to ako keby ste boli neustále prítomní na mieste. Je možné, že zrazu budete mať toľko voľného času, že nebudete vedieť čo s ním! Budete môcť byť viac s Vašimi najbližšími a spolu očakávať Váš nový domov.
Budete sa tak môcť venovať všetkým detailom stavby oveľa dôslednejšie, aby naozaj všetko bolo podľa Vašich predstáv. Vrátane záhrady okolo domu a iných dôležitých vecí.
Nakoniec získate kľúče od vášho vysnívaného domu za rovnakú cenu, ako keby ste si dom stavali svojpomocne, ale bez všetkej tej driny a času stráveného bez rodiny.

Všetko vyriešime za vás – od vybavenia povolení, cez celú realizáciu, až po odovzdanie kľúčov od vchodových dverí. Je možné, že budete mať takú radosť z rastúceho diela, že stavba Vášho nového domu bude najlepším obdobím Vášho života.

Ako to urobíme?

Diagnostický rozhovor

Informačný rozhovor

Návrh domu

Návrh domu

Potrebné povolenia

Potrebné povolenia

Financie

Ušetríte množstvo Vašich peňazí

Majstri

Zohratý tím overených majstrov

Diagnostický rozhovor

Informačný rozhovor

Návrh domu

Návrh domu

Potrebné povolenia

Potrebné povolenia

Financie

Ušetríte množstvo Vašich peňazí

Majstri

Zohratý tím overených majstrov

 1. Najprv si spolu dohodneme informačný hovor. Na ňom sa porozprávame o vašej predstave vysnívaného domu a zistíme, či obaja chceme a budeme spolupracovať. V prípade, že sa rozhodneme pre spoluprácu, získate moju osobnú pomoc počas celého procesu realizácie stavby.
 2. Odovzdám Vám svoje viac ako 20-ročné skúsenosti pri NÁVRHU A STAVBE domu, kde ušetriť a zbytočne nepreplatiť, čím ušetríte nemalé finančné prostriedky už na začiatku. Nie nadarmo sa hovorí “dvakrát meraj a raz rež”.
 3. Vybavím za vás všetky potrebné povolenia, úradné dokumenty a pomôžem Vám s tými, ktoré musíte odovzdať osobne. Ušetríte tak kopec Vášho drahocenného času, ktorý by ste inak strávili čakaním na úradoch.
 4. Poskytnem Vám moje hodnotné odporúčaniaaby ste nemuseli opakovať chyby, na ktorých som sa v minulosti poučil. Použitím najnovších stavebných technológií ušetríte ďalšie množstvo Vašich peňazí.
 5. Zabezpečím Vám veľkoodberateľskú cenu stavebných materiálov a poradím Vám, ktoré materiály sú cenovo najviac efektívne. Vďaka tomu ušetríte podstatne viac, ako keby ste nakupovali v malom.
 6. Vašu stavbu postaví zohratý tím overených odborníkov, pretože len tak sa vyhnete stavaniu v štýle pokus-omyl. V dnešnom svete neviete, na koho natrafíte, a kým si majstra neodskúšate, vystavujete sa zbytočnému riziku. Práca chvatná málo platná. Práca urobená dobre na prvý krát, to sú ušetrené peniaze vo Vašom vrecku.
 7. Pri stavbe používame profesionálne náradie, vďaka čomu urobíme oveľa viac práce s menšou námahou ako bežný domáci majster.
  A vecou, ktorá robí celú stavbu vášho domu najhodnotnejšou sú:
 8. Informačné hovory: Kde si budeme pravidelne volávať a budem vás informovať o aktuálnych prácach na stavbe. Odpoviem vám na vaše otázky a poviem vám: toto by som nerobil, toto zmeňme takto, toto doplňte a podobne.

Odovzdám vám svoje viac ako 20 ročné skúsenosti.

Postavím vám dom bez pokusov a bez omylov.

Čo musíte spĺňať Vy?

Nie ste hľadačom cien, pretože viete, že najlacnejšia ponuka nenaplní Vaše sny o novom bývaní. Chcete investovať do kvalitne postaveného domu bez toho, aby ste v budúcnosti museli riešiť odfláknutú prácu.

Viete vo mňa a môj tím vložiť dôveru. Nechcete vymýšľať koleso odznova, ale ste ochotní sa spoľahnúť na našu prácu, ktorú už máme odskúšanú na nejednej stavbe.

Ste ochotný byť trpezliví? Kvalitný dom sa nedá postaviť za mesiac. Takýto dom by nebol dobrý. Vždy robíme všetko, čo je v našich silách, a vaša trpezlivosť nám výrazne pomôže.

Nájdete si čas na inormačné rozhovory, pretože bez vás to nepôjde. Keď do toho nedáte seba a svoju úplnú pozornosť, tak je to ako keby ste vedeli, aký dom chcete, ale nikdy ho nepostavili. Chceme mať od Vás čo najviac vstupných informácií pre kvalitný návrh vášho nového bývania, a preto sa vždy pýtame na konkrétne veci.

Investícia

Chcem od Vás len to najcennejšie – Váš čas a Vaše slovo, že na ten rozhovor prídete pripravení. Neplatíte nič vopred, ale venujete mi svoju maximálnu pozornosť, pretože ja urobím to isté.

A obaja vieme, že to je férová dohoda.
Keď k tomu prirátame aj moje osobné poradenstvo s rokmi skúseností… tak sa Vám čas strávený so mnou celkom určite oplatí.

Podobné realizácie stavieb konkurencie stoja okolo 1 800€ na m2 (aj viac) a mnohokrát v tom nie sú zahrnuté všetky potrebné veci. No aj to je dobrá investícia, ak ten dom nakoniec stojí.

Ale čo by ste si radšej vybrali? Zaplatíte 1000 eur za m2 alebo 1800 eur za m2?
Myslím si, že voľba je jasná.

Garancie

Dám vám svoje najlepšie know how a urobím všetko preto, aby ste nakoniec mohli bývať vo svojom vysnívanom dome. Zároveň poskytujem 8 násobnú garanciu:

 1. Garancia energetickej triedy A0: Keď sa rozhodnete pre pasívny dom, postavíme ho s takmer nulovou potrebou energie na vykurovanie. V zime bude správne zateplený a postavený tak, aby sa ani v lete neprehrieval.
 2. Garancia na kvalitu práce: Ručíme, že všetky práce sú vykonané v súlade so stavebnými predpismi a normami.
 3. Garancia na materiály: Použité materiály budú kvalitné a budú mať určenú životnosť.
 4. Garancia na konštrukciu: Ručíme, že dom bude stavaný podľa projektu a bude mať určenú životnosť.
 5. Garancia na opravy počas záruky: Ak sa vyskytnú akékoľvek problémy po dokončení stavby, naša firma ich opraví.
 6. Záruka na dom: Dom bude bez akýchkoľvek chýb a problémov počas 5 rokov od dokončenia stavby. Z toho zákonnú záruku poskytujeme v dĺžke 36 mesiacov od prevzatia stavby.
 7. Garancia stavby bez tepelných mostov: Projekt navrhneme tak, aby ste sa vyhli energetickým a tepelným stratám z domu a z vašej peňaženky. Vďaka nášmu projektu sa vyhnete zdrojom vlhkosti a plesní. Dom tak bude ochranou pre vaše zdravie.
 8. Záruka na statiku: Vo svoj produkt veríme na 100 % a poskytujeme 30-ročnú záruku na statiku našich domov.

Vyžiadajte si rozhovor

 1. Kliknite na tlačidlo na konci tejto stránky a vyplňte formulár, ktorý tam nájdete.
 2. Osobne Vám zavolám a položím Vám  pár otázok o tom, aké sú vaše predstavy o dome, aké máte finančné možnosti a samozrejme, že odpoviem na vaše otázky.
 3. Na konci hovoru si dohodneme spoluprácu alebo nie

Nebudem na vás tlačiť. Rozhodnutie je na vás a akékoľvek rozhodnutie je správne. Vedzte, že mnoho klientov aj sám odmietam, ak im neviem pomôcť. Mojim cieľom je dodržať sľub, ktorý vám dám. Nie získať vás za klientov za každú cenu.

Diagnostický rozhovor

Informačný rozhovor

Rozhovor

Spolupráca (alebo nie)

Diagnostický rozhovor

Informačný rozhovor

Spolupráca

Spolupráca (alebo nie)

Kontakt na Vás

  Stránka je 100% zabezpečená.
  Powered by