Moderné katalógové domy

Máme projekty moderných rodinných domov, v ktorých nestrašia tepelné mosty, orosené okná a plesne. Všetky naše moderné katalógové domy majú tieto detaily vyriešené. Nemáme projekty rodinných domov kde si za úpravu a zmenu v projekte musíte ešte doplácať. U nás je to všetko v cene.

Vyberte si najlepší moderný dom svojho života bez chýb, pokusov a omylov

Pozrite si naše katalógové domy, ktoré sme aj reálne stavali. V našom katalógu domov nájdete moderné a dizajnovo príťažlivé domy, ktoré už od r.2008 projektujeme a staviame v energetickej triede A0, A1.

Ak sa vám tento katalóg domov páči a chceli by ste niektorý domček väčší alebo menší, pridáme vám v projekte jednoducho a s eleganciou zopár metrov navyše tak, aby ste boli s finálnym projektom spokojný.

V katalógu si vyberie určite každý. Nájdete v ňom projekty bungalov ale aj dvojpodlažné poschodové domy v prevedení Štandard alebo ako Luxusný dom.

Všetky naše katalógové domy sú bezbariérové a sú dokonale vhodné pre mladú rodinku alebo aj pre seniorov. 

Domy majú perfektne premyslené vnútorné usporiadanie s možnosťou úpravy dispozície podľa vašich potrieb.

Projekt vám postavíme ako rodinný dom na kľúč prípadne do štádia hrubá stavba alebo holodom.

Každý dom vám môžeme postaviť v energetickej triede A0 alebo A1 čo je zárukou minimálnych nákladov na prevádzku domu. Myslíme nielen ekonomicky ale aj ekologicky!

Projekt katalógového domu môže byť doplnený prístreškom alebo garážou pre jedno či dve auta a môže tak ešte viac spĺňať vaše potreby.