Projekty bungalovov na mieru

Bungalovy sú typy domov, ktoré sa tešia rastúcej popularite aj u nás na Slovensku. My Vám ponúkame projekty bungalovov na mieru a presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Chceme, aby ste bývali v domčeku svojich snov a naše projekty domov Vám to zabezpečia! Stačí si iba vybrať.

Zažite exotické bývanie v bungalove!

Náš katalóg domov Vám ponúka moderné bungalovy, ktoré sú určené ako pre mladé rodinky, tak aj pre seniorov. Dokonalé pohodlie, ktoré oceníte pri hre so svojimi deťmi, a ktoré ocenia aj starší ľudia, ktorí milujú pokoj a ticho. Ale to zďaleka nie je všetko!

Katalógové domy z našej dielne sú zamerané na to, aby splnili všetky Vaše podmienky, sny a túžby súvisiace s bývaním. Vytvoríme Vám teda projekt na mieru a všetky úpravy či zmeny sú už v cene! K domčeku vám môžeme pristaviť napríklad prístrešok alebo garáž pre jedno či dve autá. Naše projekty bungalovov a moderných domov Vám vyrazia dych!

Všetky naše moderné bungalovy  sú stavané v energetickej triede A0 a A1. Sú tak naozaj úsporným a ekonomickým riešením nielen pre Vás, ale aj pre naše životné prostredie. Bungalovy sú bezbariérové, čo ešte viac umocňuje ich širokú obývateľnosť. Prečo by ste aj Vy nemohli vlastniť svoj sen?

Všetky bungalovy pripravujeme v dvoch variantoch – Štandard alebo ako Luxusný dom. Ponúkame tak riešenia pre kohokoľvek. Okrem toho Vám domček pripravíme buď na kľúč, ako holodom či hrubú stavbu – všetko podľa Vášho želania.

Práve naše projekty bungalovov sú spojením architektonickej harmónie, inteligentných riešení a výhodnej ceny. Nevytvárame iba kvalitné domy – vytvárame domovy, v ktorých strávite celý svoj život po boku svojich najbližších.

Prezrite si náš katalóg domov a vyberte si domček, ktorý sa Vám najviac páči. Chcete si v projekte pridať niekoľko metrov alebo izbu navyše? Či urobiť akúkoľvek inú zmenu? My Vám v tom pomôžeme a vytvoríme vám projekt špeciálne len pre vás!